Ramadani: Do t’i tregojmë Europës se shqiptarët moti janë në Europë

Ramadani: Do t’i tregojmë Europës se shqiptarët moti janë në Europë

“Duhet t’i tregojmë Evropës se ne shqiptarët jemi shumë moti në Evropë dhe kemi traditë të madhe”

Kampioni i Kosovës në futboll, Feronikeli nesër do ta zhvillojë ndeshjen kthyese ndaj kampionit sllovak, Slovan Bratislava, më shumë në Insporti.com.