Ramadani përgjigjet pse nuk sulmoi më shumë

Ramadani përgjigjet pse nuk sulmoi më shumë

Trajneri i Feronikelit Zekirja Ramadani iu përgjigj pyetjeve të gazetarëve, pas humbjes së ekipit të tij nga Slovan Bratislava dhe eliminimin nga garat evropiane, më shumë në Insporti.com.