Rashica flet për tërmetin që ndodhi në Shqipëri

Rashica flet për tërmetin që ndodhi në Shqipëri

Milot Rashica festoi me shqiponjë në dy golat e shënuar kundër Wolfsburgut, në fitoren e Werder Bremenit 3-2.

Dedikimi ishte për Shqipërinë dhe tragjedinë e ndodhur pas tërmeteve të rëna. Më shumë në insport.