Rashica merr rol të rëndësishëm në Werder Bremen

Rashica merr rol të rëndësishëm në Werder Bremen

Mediumi gjerman Weserreport raporton se trajneri Florian Kohfeldt i Werder Bremenit do ta emërojë me shumë gjasa Milot Rashicën si lojtarin e ri që do t’i gjuajë penalltitë në skuadër, pasi Davy Klaassen nuk është treguar i suksesshëm.

Rashica ka treguar formë të lartë me ekipin gjerman dhe po është vrastar para portës kundërshtare. Më shumë në Insport.