Rashica vazhdon qëndrimin në Kosovë për këtë arsye

Rashica vazhdon qëndrimin në Kosovë për këtë arsye

Më 15 qershor në Prishtinë do të zbarkojnë yjet shqiptare të futbollit, Granit Xhaka dhe Milot Rashica, për të zhvilluar një ndeshje miqësore për nder të 20-vjetorit të çlirimit të kryeqytetit, më shumë në Insporti.com.