Rave Travel ju mundëson të shijoni momente të pa harruar në Sea Dance Festival

Rave Travel ju mundëson të shijoni momente të pa harruar në Sea Dance Festival

Ka mbetur edhe një muaj deri në hapjen e edicionit të 6 – të të Sea Dance Festival.

Festivali që vitin e kaluar pati rreth 50 mijë vizitore, këtë edicion pritet të jetë akoma më i nxehte, mbi 100 artist me renome ndërkombëtarë do të përforcojnë në këtë festival, e sigurisht ëmbëlsira e këtij festivali do të jetë njëri prej DJ-ve më të suksesshëm i të gjitha kohrave David Guetta.

Festivali do të mbahet në  “Plazhin Buljarica – Budva”  duke filluar të premten me 30 gusht deri të dielën me 1 shtatorë.

Edhe këtë event si shumë të tjerë do tua siguroj Rave Travel, duke  ju mundësuar biletën, udhëtimin, akomodimin dhe çdo gjë tjetër që ju duhet për ta shijuar festivalin në maksimum.

Rave Travel ju mundëson eventet më të mira në vend dhe rajon, duke ua siguruar biletat, udhëtimet dhe akomodimet, përmes pakove shumë të volitshme.

Ndër eventet në vazhdim që do të mund ti shijoni përmes Rave Travel janë: Sunny Hill Festival, Doku Fest, Green Beach Festival, Reëorks Festival, Eros Ramazzotti, e shumë festival ngjarje dhe evente atraktive në vend dhe rajon.

Nuk keni nevojë të shqetësoheni për mënyrën se ku dhe si të shkoni, Përmes Reve Travel ju do të mund ti shijoni më së miri ngjarjet më të mira.

OFERTA FAVORITE E SEA DANCE filloI – BLENI 3, MERRNI 4! ??Mblidhni shoqërine, blini 3 bileta dhe të 4-tën merreni…

Gepostet von RaveTravel am Samstag, 27. Juli 2019