fbpx

Reagim “i çmendur” i fansave të serialit Games of Thrones kur mësuan se sezoni sonte do të fillojë

Reagim “i çmendur” i fansave të serialit Games of Thrones kur mësuan se sezoni sonte do të fillojë

Game of Thrones është ndër serialet më të shikuara në botë për momentin. Kjo ka bërë që fansat e tij, sapo kuptuan që sezoni i 8 po fillon, të brohorasin e të shprehin dëshirën e flaktë që kanë për këtë serial.

Seriali i platformës HBO, Game of Thrones, filloi sonte në orën 21:00 të orës lokale të Amerikës Lindore, ndërsa për personat të cilët jetojnë në Kosovë, shfaqja do të fillojë në orën 03:00, të datës 15 prill.

Sezoni i tetë dhe i fundit, do të jetë më i shkurtri nga të gjitha sezonet e kaluara, por episode e tij do të jenë më të gjata në krahasim me të tjerat.