Reagon 20 vjeçarja që u përlesh me modelen

Reagon 20 vjeçarja që u përlesh me modelen

Modelja e njohur Trejsi Sejdini, është kthyer sërish në qendër të vëmendjes pas sherrit të bujshëm që bëri në një klub në Sarandë.

Një ditë pas Trejsi ka reaguar nëpërmjet Instagramit duke mohuar të ishte pjesë e sherrit të ndodhur në club.

Pas reagimit të Trejsit, një reagim ka ardhur edhe nga vajza tjetër e përfshirë në sherr, emri i të cilës nuk dihet.

20-vjeçarja nga Laçi është shprehur se duhet ta mbajë kokën lart dhe të tregohet një femër e vërtetë, ndaj Trejsit të cilën e ka krahasuar me një femër trans.

“Më vjen shumë turp që u bëra pjesë e një të tillë por më besoni që ndodh të biesh pre e provokimeve të turpshme me vlerë 20 cent. Unë në të kaluarën time nuk kam asnjë ngjarje të tillë, që duke u krahasuar më personin përballë rastte kanë qënë përherë publike. Këshilla imë është të mbetemi FEMRA përballë çdo miss transgender që na del para,”-shkruan e reja.