Reagon Federata Shqiptare e Futbollit për rastin Skënderbeu

Reagon Federata Shqiptare e Futbollit për rastin Skënderbeu

Krahas Skënderbeut, edhe Federata Shqiptare e Futbollit ka reaguar në lidhje me dënimin e klubit korçar nga UEFA, me 10 vjet pezullim dhe 1 milion euro gjobë.

Lexoni lajmin e plotë, duke klikuar KËTU

http://insporti.com/reagon-federata-shqiptare-e-futbollit-per-rastin-skederbeu/