rreth ngjarjes së djeshme. Ndër tjerash në k" />

Reagon klubi i Ballkanit pasi u sulmuan gjyqtarët e ndeshjes

Reagon klubi i Ballkanit pasi u sulmuan gjyqtarët e ndeshjes

Klubi i Ballkanit ka reaguar në rrjetin social Facebook rreth ngjarjes së djeshme.

Ndër tjerash në këtë reagim thuhet se Ballkani dënon ashpër këtë akt dhe distancohet nga veprimet e tilla, duke kërkuar që raste të tilla të mos përsëriten asnjëherë.

Lajmin e plotë e lexoni duke klikuar në linkun më poshtë:

Reagon klubi i Ballkanit pasi u sulmuan gjyqtarët e ndeshjes