Real Madridi e nis me fitore ndeshjen e parë pas pandemisë

Klubi mbretëror e ka nisur me fitore 3-1 ndeshjen e parë pas pandemisë.

Real Madridi e nis me fitore ndeshjen e parë pas pandemisë

Real Madridi ka marrë tre pikë shumë të rëndësishme duke e mposhur Elibarin 3-1.

Klubi mbretëror po vazhdon garën për titull të kampionit në Liga duke shënuar fitore në ndeshjen e parë pas pandemisë.

Toni Kroos në minutën e 4’, Sergio Ramos në minutën e 30’ dhe Marcelo në atë të 37’ vulosën fitoren e Real Madridit.

Pedro Bigas në pjesën e dytë shënoi golin nderit në minutën e 60’. /Insajderi/