fbpx

Reali apo Juventusi, Pogba nuk ka dilemë

Reali apo Juventusi, Pogba nuk ka dilemë

Paul Pogba ka dalë hapur që dëshiron të largohet nga Manchester United dhe Gianluca Di Marzio i Sky Sport raporton se mesfushori francez tashmë e ka vendosur: preferon Juventusin, para Real Madridit.më gjerësisht në Insporti.com