Reali publikon golat më të bukur në El Clasico, e harron Cristiano Ronaldon

Reali publikon golat më të bukur në El Clasico, e harron Cristiano Ronaldon

Tre gola të Benzemas, asnjë i Ronaldos, Real Madridi ka lënë anash portugezin.

Cristiano Ronaldon nuk bënë pjesë në videon e publikuar nga Real Madridi me disa nga golat më të bukur në El Clasico kundër Barcelonës, me të cilën skuadër përballet sot nga ora 13:00 në “Santiago Bernabeu”.

AS shkruan se është e befasishme se si në këtë video Reali ka vendosur tre gola të Karim Benzemas dhe nuk e ka konsideruar si të mirë asnjë prej 17 sa i ka shënuar Cristiano Ronaldo në El Clasico.