Rebiç: Do të qëndroj të Milani

Rebiç: Do të qëndroj të Milani

Sulmuesi i Milanit, Ante Rebiç, do të qëndrojë Akoma te rosoneret, duke i hedhur poshtë zërat për një largim të mundshëm të tij nga skuadra kuq e zi.

I pyetur nga gazetarët rreth spekulimeve për largimin e tij, ai ka qenë i shkurtër dhe i prerë në përgjigje “E kam thënë tashmë, po”.

Rebiç është ardhur te Milani nga klubi gjerman Eintracht Frankfurt në formë hu8azimi, por siç duket ati do të vazhdojë akoma me Milanin./Insajderi.com