Reperi Gold AG në takim me Ministrin e Mbrojtjes Anton Quni

Reperi Gold AG në takim me Ministrin e Mbrojtjes Anton Quni

Reperi Arian Agushi, me emrin artistik Gold AG publikoi në rrjetin social Instagram një fotografi, sipas të cikës ai u ftua në takim me ministrin Anton Quni.

“Takim vëllazëror me ministrin e mbrojtjes z. Anton Quni”, ka shkruar GoldAG në foton e publikuar.

Ende nuk dihet asgjë rreth temës së bisedës mes ministrit dhe reperit kontravers./Insajderi.com