Reperi i njohur akuzohet për vrasjen e kushëririt të tij

Reperi i njohur akuzohet për vrasjen e kushëririt të tij
Burimi i fotografisë: Christopher Polk/Getty Images

Një reper i Atlantës i njohur për këngën e tij “Watch Me (Whip / Nae Nae)” u akuzua në lidhje me vrasjen e një anëtari të familjes, sipas raporteve të policisë dhe lokale, njofton Insajderi.

Silento – emri i vërtetë, Ricky Hawk – u arrestua të hënën në DeKalb County, Georgia, mes një hetimi të vrasjes fatale të kushëririt të tij 34-vjeçar, tha policia në Twitter.

NBC News citoi një raport të incidentit që thoshte se kushëriri i reperit, Frederick Rooks, u gjet në një rrugë në Panthersville, Georgia, në 21 janar me plagë në fytyrë dhe këmbë të shkaktuara nga një armë zjarri. /Insajderi.com