Reperi i njohur qëllohet për vdekje brenda makinës së tij

Reperi i njohur qëllohet për vdekje brenda makinës së tij

Të shtëna më armë në periferinë Atlanta ka marrë jetën e një artisti rap në Teksas, një nga tre të shtënat ndërshtetërore në zonën e metrosë në dy ditë, thanë autoritetet të shtunën.

Bëhet fjalë për reperin Corey Detiege, i cili interpretoi me emrin skenik Chucky Trill, vdiq në një spital të zonës pas të shtënave të premten, tha policia në periferinë e Qarkut Gëinnett, njofton Insajderi.

Detiege ishte në Atlanta për të performuar në një event për NBA All-Star Weekend.

Collin Flynn, një zëdhënës i departamentit, tha se dikush u afrua pranë makinës së Detiege dhe hapi zjarr rreth orës 3 të mëngjesit të së premtes, njoftoi WSB TV. Ditiege ndërroi jetë në moshën 33 vjeçare. /Insajderi.com

The Gwinnett County Police Department is investigating an early morning homicide that happened on I-85 South near JCB. …

Posted by Gwinnett County Police on Friday, March 5, 2021