Reperi shqiptar i kundër përgjigjet ish të dashurës për planet e së ardhmes

Reperi shqiptar i kundër përgjigjet ish të dashurës për planet e së ardhmes

Pas ndarjes nga Stresi, Keisi është kthyer në një ndër emrat më të përfolur në media. Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjete sociale ku vazhdimisht ndan me ndjekësit e saj foto nga më të ndryshmet ose herë-herë realizon dhe bashkëbisedime me to në Instastory.

Kështu ka vepruar dhe së fundmi, teksa iu ka kthyer përgjigje pyetjeve të fansave. Këta të fundit janë interesuar të dinë shumë gjëra rreth jetës së saj, punës, karrierrës, planeve për të ardhmen.

Një prej tyre e ka pyetur se sa fëmijë dëshiron të ketë dhe Keisi ka treguar se i pëlqejnë familjet e mëdha. “Katër, por jetës s’i dihet kurrë. Do isha e kënaqur me çfarëdo të më vinte por ëndër e kam 3 djem dhe një gocë”, është shprehur ajo.

Kurse ky i fundit ka shpërnda një foto në Instagram duke i uruar fat.