Reperi shqiptar po bëhet baba për herë të parë

Reperi shqiptar po bëhet baba për herë të parë

Reperi nga Shkodra, Don Phenom po përmbyll këtë vit me lajmin më të bukur, njofton Insajderi.

Ai dhe e dashura e tij Anxhi Dema janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Lajmin e ëmbël e ka dhënë Dema me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram. Në një foto të shkrepur në pasqyrë, ajo shfaqet me barkun e rrumbullakosur, dukshëm në muajt e fundit të shtatzënisë.

“Shtatzëninë tjetër dua të jem babai. E lodhur”, përshkruan postimin e saj duke lënë të kuptohet se foshnja do vijë në jetë në vitin e ardhshëm.

Lidhja e çiftit u konfirmua në shtator të vitit që lamë pas, ku Dema postoi një fotografi shumë romantike në krahët e reperit. /Insajderi.com