Reperi shqiptar publikon fotografinë e parë me të birin

Reperi shqiptar publikon fotografinë e parë me të birin

Në fund të vitit që lamë pas, reperi nga Shkodra, Don Phenom dhe partnerja e tij Anxhi u bëkuan me fëmijën e parë. Në jetë erdhi një djalë që i lanë emrin Troi, njofton Insajderi.

Lajmin për ardhjen në jetë të fëmijës e konfirmoi vetë reperi, duke publikuar një foto të foshnjës ku shkruante, “Djali im Troi Sterkaj ju uron një vit të mbarë. Gëzuar 2021”.

Reperi i cii ruan me xhelozi jetën e tij private, tani së fundmi ka publikuar fotografinë e parë me të birin por pa i zbuluar portretin.

Në foton e publikuan ai shkruan, “Të dua Troi”. /nsajderi.com