Reperja zbulon portretin e të birit: “Të qenit nënë është puna më përmbushëse”

Reperja zbulon portretin e të birit: “Të qenit nënë është puna më përmbushëse”

Reperja e njohur, Nicki Minaj me 30 shtator 2020, u bë nënë për herë të parë dhe në jetë solli një djalë, njofton Insajderi.

Kurse tani me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram, ajo zbuloi edhe portretin e vogëlushit duke ndarë edhe në shkrim shumë të përzemërt.

“Papa Bear, faleminderit që më zgjodhe mua të jem nëna jote. Ju uroj të gjithëve në vit të ri të lumtur. Faleminderit për dashurinë tuaj dhe gjithë mbështetjen gjatë gjithë këtij rrugëtimi. Shumë përqafime për gratë që kanë qenë shtatzënë këtë kohë shumë sfiduese”.

Në fotografitë që ajo ka ndarë, duke mos zbuluar emrin e të voglit ai shihet i veshur me Burrbery, Versace, Gucci dhe një qafore ku shkruan “Papa Bear”. /Insajderi.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Barbie (@nickiminaj)