Rezultatet, tabela dhe golashënuesit pas ndeshjeve të sotme

Rezultatet, tabela dhe golashënuesit pas ndeshjeve të sotme

jilani dhe Drenica kanë shënuar fitore me rezultat identik 3:0 ndaj Llapit, përkatësisht Dukagjinit, ndërsa tri pikë i ka arkëtuar edhe Trepça ’89, e cila fitoi ndaj Ferizajt me shifrat 1:0.më shumë në Insporti.com