Rihanna sjellë vitet e 60-ta [FOTO]

15.04.2018 12:06
Rihanna sjellë vitet e 60-ta [FOTO]

Këngëtarja e famshme, Rihanna nuk kishte si të mungonte në njërin nga festivalet më të rëndësishme të muzikës në SHBA.

Këngëtarja ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve e veshur me një kostum të bardhë frymëzuar nga vitet ’60.

30-vjeçarja dukej mahnitëse dhe padyshim që ishte ylli i mbrëmjes.