Rikthehet Superliga – këto takime na presin sot

Rikthehet Superliga – këto takime na presin sot

Pas disa muajve pushim, sot rikthehet ethet e Superligën, në program janë tri takime.

Në fushë zbresin skuadra si Ballkani, Feronikeli dhe Prishtina, me shume ne Insporti.com