Rina Balaj kthehet në kohë, poston fotografi nga fëmijëria

Rina Balaj kthehet në kohë, poston fotografi nga fëmijëria

Reperja e njohur Rina Balaj është rikthyer sërish në rrjete sociale vetëm pak ditë më parë, pas një mungese që bëri merak ndjekësit e saj.

Familjet pa shtëpi që i strehoi Ledri Vula

Familjet pa shtëpi që i strehoi Ledri Vula

Gepostet von Review am Mittwoch, 4. Dezember 2019

Pas rikthimit, Rina shpjegoi në një status të gjatë mungesën e saj, duke treguar si e përjetoi largimin dhe dha një mesazh për të gjithë.

Gjatë qëndrimit larg rrjeteve sociale, Rina kuptoi se ishte më e qetë dhe në atë mënyrë largonte njerëzit që e stresonin.

Reperja i është rikthyer normalisht postimeve në profilin e saj në Instagram, ndërsa vetëm pak orë më parë na ka ëmbëlsuar me një foto të sajën kur ishte në moshë të vogël.

Ajo ndau një pozë të vjetër ku shfaqej disa vite më parë dhe shohim se edhe sot vazhdon të ruajë të njëjtat tipare të qeshura nga fëmijëria.