Rina Balaj publikon një pjesë të këngës së re

Rina Balaj publikon një pjesë të këngës së re

Është një nga këngëtaret më të komentuara në mediat rozë, Rina Balaj merr  vëmendje  për çdo veprim që bën.

Rina së fundmi nga ka publikuar një pjesë të këngës së re, e cila do të mbaj titullin “Nuk je ideal”.

Kënga shihet të jetë mjaft ritmike, dhe duket se do të jetë hit i verës.