fbpx

Rina vazhdon me publikimin e videove nga palestra

Rina vazhdon me publikimin e videove nga palestra

Rina Balaj është e rregullt në palestër, ndërsa këtë e konfirmon edhe përmes imazheve që i publikon në rrjetet sociale.

Krahas karrierës muzikore, këngëtarja i kushton shumë vëmendje edhe dukjes dhe fizikut të saj.

Për të parë videon, klikoni këtu: VIDEO

View this post on Instagram

Your worst fear

A post shared by RINA (@balajrina) on

Për këtë arsye, ajo ushtron për të formësuar dhe për t’i mbajtur linjat trupore në formën sa më të mirë.