Rita, Nora dhe Era përmendën në këngën e reperit të njohur

Rita, Nora dhe Era përmendën në këngën e reperit të njohur

Reperi Rigels Rajku i njohur nga fansat me emrin Noizy, ka publikuar sot projektin e tij më të ri.

Kënga e tij e re quhet “Bora”. Në këtë ai ka përmendur këngëtaret e njohur të estradës tonë, Nora Istrefin, Era Istrefi si dhe këngëtaren e njohur me prejardhje shqiptare, Rita Ora.

Ky projekt i ri i Noizyt vjen pas atij të cilin e kishte publikuar disa muaj më herët në bashkëpunim me reperin kosovarë, Ledri Vula. /Insajderi.com