fbpx

Rita Ora bëhet fytyra e kampanjës reklamuese të “ESCADA-s”

Rita Ora bëhet  fytyra e kampanjës reklamuese të “ESCADA-s”

Sapo u publikua lajmi se këngëtarja me prejardhje kosovare, është bërë fytyra e re e kampanjës reklamuese të markës së njohur të modës, “ESCADA”.

Image result for rita ora escada

Në uebfaqen e kësaj kompanie shkruhet se, Rita e portretizon saktë shpirtin e “ESCADA”-së të një femre të fuqishme dhe lozonjare por e cila është përgjegjëse për të ardhmen e saj.

Image