Rita Ora në lidhje të re dashurie?

Rita Ora në lidhje të re dashurie?

Ajo është çdoherë në fokus të mediave ndërkombëtare dhe një prej femrave më të përfolura.

Bëhet fjalë për yllin kosovar, Rita Ora e cila krahas karrierës komentohet shumë edhe për jetën private.

29 vjeçarja ka kohë që është beqare, por ngriti dyshimet që ka filluar një lidhje të re dashurie me kolegun e saj nga filmi ‘Twist’, Ligji Rafferty.

Dyshja ishin së bashku në eventin e njohur ‘British Fashion Awards’ teksa u fotografuan dorë për dore kur u larguan nga mbrëmja.

Megjithatë Rita Ora dhe Ligji Rafferty hoqën ca kohë larg nga xhirimet të hënën në mbrëmje, ndërsa ata u vunë re duke mbajtur duar në eventin e njohur.

Këngëtarja, 29 vjeç, mahniti me një kostum të bardhë dhe bluzë të zezë mëndafshi. Rita dukej komode me bashkë-yllin e saj, i cili ishte veshur ii tëri në të zeza.

Xhirimet për Twist filluan një muaj më parë dhe ata luajnë së bashku me yje të tjera të Hollyëood duke përfshirë Michael Caine, i cili luan yllin dinak Fagin dhe yllin e Game Of Thrones Lena Headey, i cili luan Sikes.