Rita Ora nuk do të shfaqet në Masked Dancer pas dy skandaleve me thyerjen e rregullave COVID-19

Rita Ora nuk do të shfaqet në Masked Dancer pas dy skandaleve me thyerjen e rregullave COVID-19

Rita Ora nuk do të shfaqet në Masked Dancer pas dy skandaleve ku këngëtarja i theu rregullat e COVID-19.

Këngëtarja filmoi shfaqjen në shtatorin e kaluar, para se të kërkonte falje për thyerjen e rregullave të Covid pasi ajo bëri një festë ditëlindjeje në Londër dhe shkoi në Egjipt.

Një burim ka pretenduar tani që bosët e televizionit po konsiderojnë Oti Mabuse të Strictly,si zëvendësuesin e saj, ndërsa Jonathan Ross, Davina McCall, Mo Gilligan dhe drejtuesi Joel Dommett do të qëndrojnë në rolet e tyre.

Ndërkohë, Rita është duke punuar në Australi për të filmuar “The Voice” pasi doli jashtë vendit javën e kaluar dhe pritet të qëndrojë atje për disa muaj.

Këngëtarja u quajt kohët e fundit ‘egoiste’ nga policia britanike për mbajtjen e një bllokimi të ashpër të ditëlindjes së 30-të në restorantin perëndimor të Londrës Casa Cruz në muajin nëntor. /Insajderi.com