Rita Ora shfaqet joshëse në fotot e fundit

Rita Ora shfaqet joshëse në fotot e fundit

Këngëtarja Rita Ora është shfaqur tejet seksi në disa foto të fundit që i ka postuar nëpër rrjetet sociale

Këngëtarja kosovare është në Zvicër ku po merr pjesë në një event të modës, por ajo, si gjithmonë ka treguar se di të jetë joshëse dhe seksi.

Ndryshe, Rita është shfaqur me një veshje të zezë, ku theksohen këmbët e saj seksi dhe gjoksi, derisa stili i saj bën që ajo të duket si një Marilyn Monroe.

Kjo paraqitje e Ritës vjen pas disa paraqitjeve tejet të nxehta të saj gjatë turneut të saj Phoenix, të cilin ajo e ka mbajtur në Britani dhe disa vende të Europës javëve të fundit.

Ndryshe, Rita pritet që në Zvicër pas disa jave të këtë një paraqitje edhe në festivalin e shqiptarëve, Albafest. /GazetaExpress/