River – Boca, shikojeni reagimin e Messit kur futet në tribunat e “Bernabeu”

River – Boca, shikojeni reagimin e Messit kur futet në tribunat e “Bernabeu”

Leo Messi ishte dje prezent në ndeshjen, River Plate – Boca Juniors.

River Plate dhe Boca Juniors, u përballën në kuadër të Copa Libertadores në ‘Santiago Bernabeu’.

Ndeshja e parë kishte përfunduar, 2 me 2, ndërsa në Bernabeu, River Plate triumfoi me rezultat 3:1.

Leo Messi ishte prezent në stadiumin e Real Madridit, për të përcjellur dy skuadrat e vendit të tij.

Në momentin kur Messi u fut në tribuna, shumë tifozë të cilët ishin në shkallët e stadiumit kthyen shikimin nga ai.

Më poshtë mund ta shikoni reagimin e Messit, kur tifozët fillojnë ta incizojnë atë.