Rona Nishliu nuk mund të zgjidhte për të bijën fjalë më të bukura se këto

Rona Nishliu nuk mund të zgjidhte për të bijën fjalë më të bukura se këto

Që një vit, Rona Nishliu i gëzohet epiteti të saj si nënë me ardhjen në jetë të vogëlushes me emrin Noa.

Ajo po festo ditëlindjen e saj të parë, dhe Rona nuk kishte si të mos i kushtonte fjalët më të bukura të voglës së saj, njofton Insajderi.

Këngëtarja ka ndarë tre foto në llogarinë e saj në Instagram, nga momenti kur pritjes së ëmbël po i vinte fundi, e deri tek pozat e vogëlushes për datëlindjen e parë, ku shkruan:

“Noa jetë e vogël, e madhe!

9 muaj mezi të pritëm dhe kur të pamë ti ishe trilion fishi i asaj që ne kishim imagjinuar për ty. Zemra rreh çdo ditë e më fort, se ti zbukuron çdo sekondë të jetëve tona, vetëm me një buzëqeshje e me 4 kicat e tu të bukur e të bardhë! Noa, ti je pauza më e bukur e qetësisë dhe piskama më e fortë e dashurisë… Ky po që ishte viti më i bukur i jetës sime e kushedi sa të mrekullueshëm do të jenë të tjerat që do vijnë pas. Gëzuar ditëlindjen oj gëzime, fytyra jote ndriçoftë përnatë si hanë e rrezatoftë përditë si diell. U rritsh me gëzime e shëndet, plot gjallëri, kuriozitet për planetin dhe paç shumë shoqe e shokë. Të duam Noa jonë.”

View this post on Instagram

Noa jetë e vogël, e madhe! 9 muaj mezi të pritëm dhe kur të pamë ti ishe trilion fishi i asaj që ne kishim imagjinuar për ty. Zemra rreh çdo ditë e më fort, se ti zbukuron çdo sekondë të jetëve tona, vetëm me një buzëqeshje e me 4 kicat e tu të bukur e të bardhë! Noa, ti je pauza më e bukur e qetësisë dhe piskama më e fortë e dashurisë… Ky po që ishte viti më i bukur i jetës sime e kushedi sa të mrekullueshëm do të jenë të tjerat që do vijnë pas. Gëzuar ditëlindjen oj gëzime, fytyra jote ndriçoftë përnatë si hanë e rrezatoftë përditë si diell. U rritsh me gëzime e shëndet, plot gjallëri, kuriozitet për planetin dhe paç shumë shoqe e shokë. Të duam Noa jonë ❤️ #Noa1vjeç #gezuarditelindjen #bdaygirl

A post shared by Rona Nishliu (@rona1shliu) on

Fotografitë e përbashkëta më vogëlushen Noa janë të shpeshta në llogarinë e këngëtares, e cila ka zgjedhur të distancohet për ca kohë nga skena e muzikës. /Insajderi.com