Ronaldo bën ushtrime speciale në kushte shtëpiake [Video]

Ronaldo bën ushtrime speciale në kushte shtëpiake [Video]

Cristiano Ronaldo vazhdon të qëndrojë i izoluar për shkak të koronavirusit.

Por, pesë herë fituesi i “Topit të Artë” duhet të mbajë trupin në formë dhe për këtë stërvitet në palestrën e shtëpisë.

Së fundmi Ronaldo ka publikuar një video të këndshme në rrjetet sociale ku gjatë stërvitjes angazhon edhe fëmijët e tij me të cilët luan duke i kushtuar shumë kohë.