Ronaldo nuk luan sot, tifozët e Genoa dhe Juves kanë këtë kërkesë të çuditshme

Ronaldo nuk luan sot, tifozët e Genoa dhe Juves kanë këtë kërkesë të çuditshme

Genoa dhe Juventusi janë duke zhvilluar ndeshjen e vlefshme të xhiros së 28-të në kuadër të Serie A.

Kampioni italian në këtë takim nuk ka llogaritur në shërbimet e futbollistët më të mirë, Cristiano Ronaldo, duke vendosur për ta pushuar, pas paraqitjet briliante në Ligën e Kampionëve ndaj Atletico Madridit, ndaj të cilës shënoi hat-trick, më shumë në Insporti.com.