Ronaldo përsërit golin “gërshërë” kundër Juventus (VIDEO)

Ronaldo përsërit golin “gërshërë” kundër Juventus (VIDEO)

Goli i Ronaldos kundër Juventusit ka lënë një botë të shokuar me teknikën e portugezin, kërcimin e lartë ku këmba e djatht me të cilën e shënoi golin i arriti në 2.20 metra, rëndësia e golit në çerekfinale të Champions League, gjithashtu që në fund ky gol është shënuar kundër Juventus dhe ndoshta portierit më të mirë të gjitha kohërave Gigi Buffon.

Shikojeni golin e Ronaldos duke klikuar KËTU

Ronaldo përsërit golin “gërshërë” kundër Juventus (VIDEO)