Ronaldo po bëhet gati të luajë kundër Barcelonës

Ronaldo po bëhet gati të luajë kundër Barcelonës

Cristiano Ronaldo nuk do të luajë kundër Beneventos në vikend.

Kjo pasi ai dëshiron të jetë gati për duelin me Barcelonën në mes javë, raporton sky sport.

Ronaldo ishte i infektuar me COVID-19 dhe nuk luajti kundër Barcelonës në ndeshjen që Juventuesi e humbi. /Insajderi.com