Ronaldo rrëfehet në “360 gradë”

Ronaldo rrëfehet në “360 gradë”

Cristiano Ronaldo dha një intervistë për “DAZN Italia”. Në bisedë me Diletta Leotta, ylli portugez foli për 1.5 vitet e tij të para si lojtar bardhezi, të kaluarën mes Anglisë dhe Spanjës, të ardhmen, teksa e përjashton rolin e trajnerit për momentin.më tepër në Insporti.com.