Ronaldo shënon supergola në stërvitje me Realin [Video]

Ronaldo shënon supergola në stërvitje me Realin [Video]

Cristiano Ronaldo ka vazhduar stërvitjet te Real Madrid.

33 vjeçari nuk është ftuar nga Kombëtarja e Portugalisë për ndeshjet miqësore, dhe ka vazhduar stërvitjet te Real Madrid, duke punuar shumë që të rikthejë formën më të mirë.

Ronaldo që këtë edicion ka shënuar vetëm një gol në La Liga, po stërvitet shumë dhe çdo ditë në qendrën stërvitore te Realit.

Këtë më së miri e tregojnë golat e shënuara në stërvitje, që janë vërtet të bukur.