Ronaldo shokon Juventusin, do të largohet para kohe

Ronaldo shokon Juventusin, do të largohet para kohe

Gjendja te Juventusi pas eliminimit nga Ajaxi është e zymtë. Edhe pse presidenti, Andrea Agnelli e kaloi situatën duke thënë se klubi është rritur me kalimin e viteve dhe se do të kthehet sërish të synojë Champions League në sezonin e ardhshëm, kjo deklaratë nuk ka përmirësuar moralisht ekipin.më shumë në Insporti