Ronaldo ua thotë shokëve: “U pendova që e braktisa Real Madridin”

Ronaldo ua thotë shokëve: “U pendova që e braktisa Real Madridin”

Cristiano Ronaldo është penduar dhe e ka pranuar se gaboi që e braktisi Real Madridin për të nisur gjithçka nga fillimi në Juventus në moshën 33-vjeçare.

Ronaldo thuhet t’u ketë thënë disa ish-bashkëlojtarëve të Real Madridit se është penduar që është larguar nga gjiganti spanjoll për klubin italian dhe beson se do ta kishte fituar Topin e Artë më 2018 dhe 2019 sikur të ishte ende në Santiago Bernabeu, sipas ABC. Më shumë në Insport.