Roza Lati kërkon 100 mijë euro nga trashëgimtarja e Top Channel-it

Roza Lati kërkon 100 mijë euro nga trashëgimtarja e Top Channel-it

Moderatorja e famshme Roza Lati, e bija e aktores shqiptare Rita Latit, ka një kërkesë për Lorin Hoxhën, trashëgimtaren e gjigantit televiziv, Top Channel.

Ishte Hoxha që postoi një fotografi në llogarinë e saj në Instagram duke shkruar, ““Më tha dikush që nëse shpreh dëshirën tënde në një koment poshtë kësaj fotoje, të realizohet”.

Sigurisht kjo ishte vetëm një shaka nga ana e Hoxhes, por që Roza Lati e mori literalisht – sepse ku i dihet, edhe mund të realizohet.

“100 mijë euro tek çanta e Rozës”, – shkruan moderatorja, por që ende nuk ka marrë përgjigje nga Hoxha.

Kujtojmë se vajzat sillen në qarqe të njëjta sociale, dhe se dyshja gëzojnë edhe një shoqëri të mirë. /Insajderi.com