Rrahje brutale mes shoferëve, i rrëzoi motoçikletën me veturë

Rrahje brutale mes shoferëve, i rrëzoi motoçikletën me veturë

Ky është momenti shokues kur një shofer goditi një motoçiklist me një çekiç gjatë një rrahje në rrugë.

Ngjarja ka ndodhur një Londër, dhe është kapur nga kamerat e sigurisë si dhe nga kalimtarët.