fbpx

Rrahje mes disa personave në QKUK – Dyshohet se ka të arrestuar

Rrahje mes disa personave në QKUK – Dyshohet se ka të arrestuar

Një rrahje mes disa personave ka ndodhur sonte në Qendrën Klinike Universitare (QKU).

Dëshmitarët i kanë thënë Insajderit, se është dashur fillimisht ndërhyrja e sigurimit të QKUK-së dhe më pastaj ka arritur Policia e Kosovës.

Sipas tyre Policia ka arritur që t’i arrestojë disa persona.

Insajderi ka provuar që të kontaktojë me Zëdhënësen e Policisë për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti dhe atë të Qendrës Klinike Universitare (QKU), Shpend Fazliu, por që kontakti me ta ka qenë i pamundur.

Insajderi do ju mbajë të informuar lidhur me këtë situatë.