Rrahmani debutoi në Serie A – raporti i ndeshjes me vlerësimin për yllin e Kosovës

Rrahmani debutoi në Serie A – raporti i ndeshjes me vlerësimin për yllin e Kosovës

Amir Rrahmani sonte ka debutuar në Serie A – kampionatin më të fortë të futbollit italian.

Mbrojtësi i Kombëtares së Kosovës ishte titullar për Hellas Veronan, dhe e luajti të gjithë ndeshjen kundër Bolognas, transmeton Insporti

Në xhiron e parë të sezonit në Serie A, Rrahmani sot e bëri debutimin e tij që prej kur e kompletoi kalimin e tij te Verona nga Dinamo Zagrebi në verë.

Lexoni më shumë në Insporti