Rrëfimi i Crespos: Futboll, famë dhe seks, isha pranë Realit

Rrëfimi i Crespos: Futboll, famë dhe seks, isha pranë Realit

Hernán Crespo është një nga ata emrat që lindin gjithmonë në mendjen e tifozëve, kur kujton futbollin e fillimshekullit.

Pas tërheqjes nga futbolli, argjentinasi rrëfesu se i jetoi plot pasion vitet e famës së tij si futbollist, madje i shfrytëzoi në maksimum edhe jashtë fushës së blertë, më shumë në Insporti.com.