fbpx

Rrihen mes vete serbët në Graqanicë

Rrihen mes vete serbët në Graqanicë

Dje në Graqanicë ka ndodhur një rrahje në mes të serbëve.

Gjatë rrahjes janë përdorur shkopinj dhe çekanë.

Policia njofton se njëri nga të dyshuarit, pas lëndimeve të marra është trajtuar nga mjekët.

Ndërsa i dyshuari tjetër, me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.