Raporton Policia

Rrokulliste me makinë, shkak shpejtësia

Rrokulliste me makinë, shkak shpejtësia

Dy persona kanë pësuar lëndime pasi janë rrokullisur me makinë, njofton Insajderi.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën nacionale në Kamenicë, dje, në mesnatë.

Siç raporton policia një person për shkak te mospërshtatjes se shpejtësisë se lëvizjes me kushtet e rrugës kishte humb kontrollin mbi automjetin të cilin kishte qenë duke e drejtuar dhe ishte rrokullisur.

Si pasoj e aksidentit lëndime trupore kishte pësuar drejtuesi i veturës dhe pasagjeri, të cilët janë dërguar ne spital dhe janë ndaluar për shërim te mëtutjeshëm./Insajderi.com