Rudina Dembacaj publikon video duke mjelë dhi në fshat

Rudina Dembacaj publikon video duke mjelë dhi në fshat

Është moderatorja dhe aktorja më e dashur për publikun shqiptar, Rudina Dembecaj  është shumë e komentuar për tipin e saj të drejtpërdrejtë.

Ajo është aktive me psotimet nga jeta e saj e përditshme. Së fundmi, aktorja ka udhëtuar në vendlindje dhe ka publikuar një video ku shihet duke mjel një dhi në fshat.

“Nuk ka kënaqësi  më të madhe se të  mjelësh një dhi. Rudina Dembacaj malësore. Shënkollë 2019”, ka shkruar moderatorja në videom që është komentuar gjatë.